דף הבית   |   מי אנחנו   |   צור קשר
 קריאה   כתיבה   אותיות הפלא   חשבון עם פגבג   הרצאות   קישורים   הורדות   הזמנה מאובטחת 
להורים ולמורים
מה בתוכנה?
מן העיתונות
ממליצים על פגבג


לפרטים נוספים, הורדה ולרכישה 

פגבג כפול שבע - משפחת פגבגים, יצורים שעירים וחמודים עוזרת לילדים ללמוד את לוח הכפל

 

מן העתונות

 

פגבג כפול שבע, תוכנה ללימוד לוח הכפל כתבה: עטרה אופק

באסיפת ההורים הראשונה של כיתה ג' רמזה המורה להורים של בן, שמתעקש להזדהות כאן בשמו האמיתי, כי הילד זקוק למעט עזרה בלוח הכפל. מאחר שהילד לא זקוק לשום עזרה בהפעלת המחשב שלו, מיהר אבא המסור לגוגל, לחפש תוכנה ללימוד לוח הכפל. שם המליצו על "פגבג" – לתרגול לוח הכפל 10X10, תוך כדי סיפור ומשחק. ואמנם, טרם חלף שבוע מאז נתחב הדיסק בעליצות למחשב, וכבר שולט הילד ברוב הלוח ומקיש את התשובות הנכונות כמעט אוטומטית.
 

החוברת המצורפת עוטפת את התרגילים היבשים בסיפור, שגיבוריהם משפחת פגבגים – יצורים שעירים וחמודים, המתעניינים בחשבון. על המסך מופיע פגבג קטן שמחכה בסבלנות עד שהתרגיל ייפתר, וקופץ בשמחה כשזה מצליח. גם סרבני קריאה מושבעים ייאלצו להציץ בחוברת, כי מדי פעם ידרוש אותו פגבג "אות סודית", הנמצאת בין דפיה, כדי להתקדם לשלב הבא. גם בפעילות "שאלות פגבגיות" יש לחפש בחוברת נתון נוסף, כדי לפתור את השאלה. שאר הפעילויות מניחות לפריק המחשבים הצעיר להתרכז בצג, לפי הקצב המתאים לו, והשאלות מופיעות עליו בניקוד מלא.


יתרונה העיקרי של התוכנה טמון באופן טיפולה בשגיאות: המערכת "שמה לב" כמה זמן נדרש לילד כדי להקיש תשובה, מציעה עזרה כשהוא משתהה, מאבחנת חוסר ידע (לאחר שני נסיונות כושלים), מגיבה בזמן אמיתי לשגיאותיו, עוזרת להתקדם בהתאם ואף מעלה או מורידה את הרמה בעצמה, לפי הצורך..."

 
  מי אנחנו?     צור קשר  

  054-4212-942