דף הבית   |   מי אנחנו   |   צור קשר
 קריאה   כתיבה   אותיות הפלא   חשבון עם פגבג   הרצאות   קישורים   הורדות   הזמנה מאובטחת 
להורים ולמורים
מאמרים
מן העיתונות
מה בתוכנה?
סיפורי הצלחה
מועדון הסיפורים
ממליצים
הזמנה מאובטחת
קישורים
 

הורידו את אותיות הפלא ל-10 נסיונות חינמיים!

 

קראו עוד על אותיות הפלא לפני שתחליטו לרכוש 

ממליצים על אותיות הפלא

 
מיכל   -   הבן שלי למד לקרא תוך כדי משחק בסדר וסע
התעניינתי בתוכנת "אותיות הפלא" לצורכי עבודה ובסופו של דבר השתמשתי בה לצורכי האישיים מול בני. הגננת שלו התלוננה כי הוא מתקשה במודעות הפונולוגית בזיהוי צליל פותח וכן בשיום האותיות. עבדנו מספר מועט של פעמים מול התוכנה וכבר נצפה שינוי משמעותי. באמצעות משחק הרכבת מילים הוא הצליח להרכיב מילים ולקרוא אותן ותחושת המסוגלות והמוטיבציה שלו עלתה באופן משמעותי! ישר כוח על תוכנה מקצועית אשר מועברת בדרך חווייתית!
רות בר   -   קיבלתי ילד חדש
בני ליאור כבר בכתה ב' אך לא הכיר אפילו את האותיות. מסתבר שהוא נעלב מהתקדמותו האיטית לעומת שאר ילדי הכיתה ולא היה מוכן ללמידה כלל. התוכנה פתחה את הצוהר , ותוך מספר ימים הוא קורא וקורן מאושר.
אפרת קופר   -   כל יום אנחנו משתמשים באותיות הפלא
אני מלמדת ילדים בקיבוץ אחרי הצהרים. כל הילדים נהנים מאותיות הפלא. התוכנה מקנה באופן מצויין את המודעות הפונולוגית ואת ראשית הקריאה.
בת חן   -   התוכנה שקידמה את הקריאה של ביתי
הבת שלי מאוד מתקשה בקריאה. לאחר חודשיים של תרגול אינטנסיבי בעזרת התוכנה קריאתה השתפרה פלאים. הילדה מתרגלת חלק מהזמן איתי וחלק גדול בעצמה, משחקת במשחקים, כותבת ב"מחברת המדברת" ומאוד נהנית.
פזית - מורה בבית ספר בארי   -   תוכנה מיוחדת
הילדים מאוד נהנים מהתוכנה. יש ילדים שמוותרים על ההפסקה כדי לשחק באותיות הפלא
שולי   -   יופי של תוכנה
הילד שלי למד לקרוא רק מ"אותיות הפלא" - יופי של תוכנה
זוהרה ברזלי   -   התוכנה המתאימה ביותר לכיתות א'
כבר שלש שנים שאנחנו משתמשים בבית הספר באותיות הפלא. הילדים לומדים ומאוד נהנים.
שלומית   -   "מתים" על אותיות הפלא
הילדים שלומדים אצלי מתים על התוכנה. לא מרגישים שהם לומדים.
נעמה   -   בזכות אותיות הפלא
הבן שלי לא ידע כלל לקרוא, למרות שסיים כבר כתה ג. בתחילת החופש הגדול הגיעה לידינו התוכנה "אותיות הפלא" וכבר לאחר שעתים, כתב הילד, אמנם במאמץ ועם עזרה סיפור בעזרת המחברת המדברת. אני אסירת תודה.
דנה   -   הפלא באותיות הפלא
אני ממליצה למורות להוראה מתקנת לעבוד עם התוכנה אותיות הפלא - זה מייעל את העבודה ועושה פלאים.
שקד- כתה ב   -   אותיות הפלא
אהבתי באותיות הפלא לשחק במשחקים ולכתוב סיפורים
ציפי   -   אותיות הפלא
אני שמחה להיות סבתא לשלושה נכדים ונכדה אחת. הם בגנים ובכיתה ב.אני שמחה לעבוד אתם אבל עייפתי מלחפש חוברות ...יקרות וכל אחת יותר משעממת מהשניה...עד שהגיע הפלא: "אותיות הפלא".המשחקים המגוונים והצבעוניים פשוט מרתקים אותם :הנכד שבגיל 4 כמו זה שבגיל 5 וגם הגדול שבכיתה ב.ללא שום מאמץ אך ורק במשחק ובהנאה גדולה. המון תודה לך רחל על הרעיון הנפלא הזה.אני מצפה שהנכדה בת שנתיים נכדתי התחילה לשחק באותיות הפלא כשאחיה הגדול ממנה היה בכיתה ב' ונתקל בקשיים בקריאה. היום בגן חובה היא קוראת בזכות המשחקים הנחמדים בתוכנה. הכל בהנאה ובלי לחץ. ממליצה בחום.
מלכה קנטי   -   מביעה התפעלות
שלום רחל, רציתי להביע בפניך ובפני הקוראים בפורום את התפעלותי משדרוג התוכנה "אותיות הפלא" אנו למדנו ונהנו ממנה גם קודם, אך עכשיו כשנוספו הספורים והמחברת - העבודה היא חוויה מיוחדת. תודה. מלכה העבודה בתוכנה הפכה את הלימוד הכפל והחילוק להנאה אחת רצופה.
מרים פחימה   -   המלצה חמה
"זה פשוט מדהים, הלומדה עשתה פלאים במרכז הקליטה ואני מקבלת עדכון מבתי הספר על התקדמות אדירה של התלמידים. אני כל כך נהנית לעבוד עם הלומדה ואפיץ אותה לכל מי שאוכל כדי שגם אחרים יזכו להפיק ממנה את מה שאני מפיקה. אין לי מילים לתאר עד כמה אני מעריכה אותך על ההתעניינות בנושא ועל הסיוע הרב בתהליך הלמידה במסגרת לומדת אותיות הפלא. אני עובדת עם החניכים צעד אחר צעד וזה פשוט עובד עם העולים החדשים מצוין". מרים - מורה של עולים חדשים במרכז הקליטה ק. גת
לי בוחבוט - בי"ס רעים   -   לכתוב סיפורים
אני אוהבת לכתוב סיפורים באותיות הפלא ולשחק בסדר וסע ברמה יותר גבוהה.הייתי רוצה שיהיו משחקים יותר קשים למי שכבר יודע לקרא.
עדי- כתה א בי"ס רעים   -   אותיות הפלא
אני מאד נהנית לכתוב סיפורים ואחר כך להעביר אותם לוורד לקשט, להוסיף תמונה ולהדפיס. מאד כף לי לנקד את הסיפור שלי.
  מי אנחנו?     צור קשר  

  054-4212-942